czwartek, 4 czerwca 2015

LŚ 2015: Kolejny dwumecz Polaków w Częstochowie tym razem z IRANEM!

Witajcie moi drodzy!

Dzisiaj jest tak piękna pogoda i musiałam koniecznie wykorzystać wene. Tak więc szybciutkie podsumowanie przed kolejnym dwumeczem tym razem z IRANEM.

Niestety meczy oglądać nie będę, bo wyjeżdżam nad jezioro, gdzie kontakt Internetowy jest ograniczony. Taka odcinka na campingu :) Ale pogoda ma nam dopisywać w ten długi weekend, tak więc grzech nie skorzystać. Będę się starać wchodzić na tweetera, gdzie zawsze kochani kibice są na bieżąco i przekażą newsy (o ile będę miała zasięg xd) haha

Z dokładną recenzję spotkań będę musiała poczekać na powtórki bądź całkowicie zrezygnować.. Ale o toku spotkań na pewno post będzie. A Wy gdzieś się wybieracie w ten piękny weekend? :)

LŚ 2015 : spotkania z Iranem

W najbliższy piątek i sobotę w Hali Częstochowa męska reprezentacja Polski rozegra spotkania z Iranem w ramach drugiej kolejki rundy interkontynentalnej I dywizji.


Polacy nie są jednak liderami grupy B. Na czele tabeli jest zespół Stanów Zjednoczonych, który dwukrotnie zwyciężył Iran po 3:1.

Nie ma wątpliwości, że coraz bardziej dojrzały zespół Iranu w starciu z mistrzami świata uczyni wszystko by przekonać, iż od trzech lat należy do czołowych drużyn świata.

POLSKA

1.Piotr Nowakowski
4. Jakub Jarosz
6. Bartosz Kurek
8. Andrzej Wrona
11. Fabian Drzyzga
12. Grzegorz Łomacz
13. Michał Kubiak
14. Piotr Gacek (L)
17. Paweł Zatorski (L)
18. Marcin Możdżonek
20. Mateusz Mika
21. Rafał Buszek
22. Bartosz Bednorz
23. Mateusz Bieniek

Mecze Polska – Iran w Hali Częstochowa przy ulicy Żużlowej.
Początek spotkań o 20.15. 

Na konferencji prasowej jako Kapitan naszej reprezentacji wystąpił już Karol Kłos.

Życzę Wam udanego weekendu oraz trzymamy mocno kciuki za naszych siatkarzy ! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz