poniedziałek, 7 lipca 2014

Coraz spokojniej w transferach

Hej :)

Jak na razie cisza. i dobrze, bo media czasami za bardzo naciskają na naszych siatkarzy. Czytałam tylko fajny artykuł z Sebastianem Świderskim, gdzie mówił, iż LŚ można traktować jako treningową imprezę i również jest ważna, ale piorytetem w tym roku są MŚ 2014. Zobaczyliśmy w rozgrywkach Polaków przynajmniej kilku zawodników, którzy wręcz zakwitli na boisku. To fajnie, że odkrywamy nowe talenty :)

Jednak dzisiaj zajmiemy się transferami. Dopiero co ucichło po newsie o transferze Michała Kubiaka do tureckiego zespołu. Wielu nie mogło tego pojąć i pogodzić się z tą decyzją. Ale już każdy się ogarnął i trzymamy kciuki za Michała :)

A teraz wkleję Wam tabelki transferów w PlusLidze. Z jakiego najbardziej jesteście zadowoleni? Ja z powrotu Michała Winiarskiego do SKRY :D

źródło: siatka.org

2 komentarze:

  1. Teraz na rynku transferowym będzie już spokojnie, bo większość zawodników już ma kluby. Kiedy już przebolałam to, że Kubiak odchodzi, to się okazało, że aż na 3 lata. Trochę długo, zazwyczaj jak się idzie do nowego klubu to na 1-2 sezony. Nie wiem, jak ja wytrzymam bez Kubiego tyle czasu :).
    Cieszy powrót Michała Winiarskiego, jestem też ciekawa, jak będzie prezentował się Kaliberda. No i kogo JW zatrudni za Kubiaka?

    OdpowiedzUsuń
  2. Masz zdecydowanie racje.. hmm.. oby Kubi się nie denerwował zbyt mocno, bo szybko bedzie chciał do PlusLigii wrócić, a jak już podpisał umowe to bedzie ciężko ;)
    Musimy czekać, zobaczymy kogo JW zakupi w swoje szeregi :)

    OdpowiedzUsuń