sobota, 10 maja 2014

Bartosz Kurek o Mariuszu Wlazłym

Helloooo xd
Wspaniały dzien dzisiaj się trafił! Pogoda kiepska, nie oszukam nikogo jeśli napisze okropna :P Ale zakupy poprawiły mi humor i pyszna chińszczyzna mi wyszła :D
Co więcej, bardzo spodobał mi się wywiad "przeglądu Sportowego' z Bartoszem Kurkiem. Chłopak jest bardzo ambitny, a do tego świetnie mówi o Mariuszu Wlazłym. Jak widzicie, siatkarze cenią sobie talent Mariusza. a to wielki plus, aby stworzyć wspaniałą drużynę!


Wklejam kilka tylko wypowiedzi Bartka, na całość wywiadu zapraszam tutaj: Przegląd Sportowy


Bartosz Kurek: Wlazły da kadrze najwyższą jakość

- Do tej pory kontaktowaliśmy się tylko przez telefon, a teraz odbyłem z nim bardzo krótki trening. Na pewno ma pomysł na reprezentację. Na pierwszy rzut oka widać, że podchodzi do tej pracy z pasją i można się spodziewać, że nasza drużyna będzie się dobrze prezentowała - stwierdził Kurek, pytany o pracę z trenerem Antigą.

Kurek skomentował także powrót do reprezentacji Polski Mariusza Wlazłego.

- Przez parę poprzednich sezonów uzyskiwaliśmy bardzo dobre rezultaty, czasami chyba nawet powyżej naszych umiejętności. Te sukcesy były udziałem fantastycznie grającego Piotr Gruszki, MVP EURO 2009, a potem Zibiego Bartmana, który przeżył dwa świetne sezony jako atakujący Biało-Czerwonych. Były więc okresy bardzo dobrej gry, ale nawet wtedy mieć w drużynie Mariusza Wlazłego, a go nie mieć, to dwie zupełnie inne sytuacje - stwierdził Kurek.

- Mariusz jest potrzebny, bo, przynajmniej w mojej opinii, jest najlepszym zawodnikiem na tej pozycji, jakim dysponujemy. Co może wnieść? Przyjechał do Spały, trenuje jak każdy inny zawodnik, podobnie jak ostatnio w Bełchatowie, gdy graliśmy razem. Jest profesjonalistą. Da kadrze najwyższą jakość - dodał Kurek.

- Cieszę się, że tak zasłużeni siatkarze jak Paweł Zagumny zdecydowali się wrócić i pomóc. Umówmy się, że nawet gdyby Paweł odmówił, to i tak za zasługi powinno się mu postawić pomnik. Wraca też Wlazły, bo powinien grać w kadrze – pewnie to najlepszy siatkarz z Polski. Wszyscy się jednoczą, by dobrze wypaść w mistrzostwach w Polsce - zakończył zawodnik reprezentacji Polski.

źródło: Przegląd Sportowy; eurosport.onet.pl

_________________________________________________________________________________

Dziś jest także wazny dzień, bo urodziny obchodziłby Arek Gołaś!
Wciąż o Tobie pamiętamy [*]


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz