wtorek, 15 kwietnia 2014

W Serie A1 klub Kurka w finale

Witajcie :)
Niestety jak na razie nie mam dla Was nic istotnego co do naszej męskiej reprezentacji. Cóż, śledze trochę serie A1 i oto co mam dla Was kochani ! Klub Bartosza Kurka jest w finale! Cieszy mnie to, bo jets on powołany do kadry, a co za tym idzie? Iż rozwija się i kto wie, może przywiezie ze sobą trochę wiecej niż w zeszłym roku z Rosji.

________________________________________________________________________________


Serie A1: Bartosz Kurek w finale

Cucine Lube Banca Marche Macerata z Bartoszem Kurkiem w składzie awansowała do finału włoskiej Serie A1. W decydującym meczu półfinałowym Macerata pokonała we własnej hali Casę Modena Zbigniewa Bartmana 3:0 (25:21, 25:20, 34:32), dzięki czemu zwyciężyła w play-off 3-0. Finałowym rywalem zwycięzców będzie Sir Safety Perugia lub Copra Elior Piacenza.

W dwóch pierwszych meczach półfinałowych Serie A1 Macerata Bartosza Kurka wygrała pewnie na terenie Modeny Zbigniewa Bartmana 3:0 (25:23, 26:24, 25:21) i 3:0 (26:24, 25:22, 25:21). Klub atakującego reprezentacji Polski chciał zaskoczyć rywali na ich terenie, ale znów nie sprostał wyzwaniu i przegrał trzecie spotkanie z rzędu bez wygranej w choćby jednym secie, zaś w całej rywalizacji 0-3. W decydującym meczu Kurek zanotował 15 zdobytych punktów, Bartman z kolei miał ich na koncie 11.


Cucine Lube Banca Marche Macerata na wyłonienie finałowego rywala musi poczekać co najmniej do środy. Wówczas odbędzie się czwarty mecz między Copra Elior Piacenza i Sir Safety Perugia. Pierwszy z tych zespołów prowadzi w rywalizacji o finał 2-1 i jest bliski zakończenia walki w półfinałach.

źródło: eurosport.onet.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz