czwartek, 10 kwietnia 2014

Grzegorz Wagner: polscy kibice zawsze są z siatkarzami

hej !
Dzisiaj krótko, ale na dobry początek dnia, musze Wam wkleić rozmowę z Grzegorzem Wagnerem. Jak on pieknie mówi o polskich kibicach *.*

_________________________________________________________________________________


Grzegorz Wagner: polscy kibice zawsze są z siatkarzami

- Kraków jest ładnym miastem, ma do zaproponowania coś więcej niż sport. Polscy kibice zaś udowodnili, że zawsze są z siatkarzami - przyznał Grzegorz Wagner, syn legendarnego Huberta Jerzego Wagnera. XII Memoriał imienia legendarnego trenera polskiej kadry odbędzie się w tym roku w Krakowie.

- Nie ma zagrożenia, że hala w Krakowie będzie świeciła pustkami. Polscy kibice udowodnili, że zawsze są z siatkarzami. Wydaje mi się, że rekord frekwencji padnie już na meczu Polska - Brazylia w Lidze Światowej. Trybuny będą pełne - chwalił powstający krakowski obiekt i fanów Biało-Czerwonych Wagner.
- Kiedyś Kraków stał siatkówką i sportem. Były tu liczące się w kraju kluby. Kraków jest na tyle dużym miastem, że znajdzie się tu miejsce nie tylko dla piłki nożnej, koszykówki czy hokeja. Będzie nowa hala, jest okazja wrócić na parkiety. Grzechem byłoby tego nie wykorzystać - ocenił stan sportu w królewskim mieście były zawodnik Hutnika Nowa Huta, z którym święcił m.in. mistrzostwo Polski.
- Cieszę się, że Memoriał odbędzie się właśnie tutaj. Siatkówka przez duże "s" wróci do Krakowa. Kraków jest ładnym miastem, ma do zaproponowania coś więcej niż sport. - zakończył Grzegorz Wagner.


źródło: PZPS 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz