poniedziałek, 17 marca 2014

Wiceprezes FIVB o Polsce; sprzedaz kolejnych biletów na LŚ 2014

Witam Kibice ! xd
Dziś przytoczę Wam bardzo ciekawy wywiad z A. Boricić-em. (nie wiem jak to odmienić xd) Spodobał mi się, bo mówi on w pozytywnym aspekcie o Polsce, jej organizacji i ...kibicach :)
I oczywiście odświeżam wiadomości o sprzedaży biletów na LŚ 2014 :)

________________________________________________________________________________

Aleksandar Boricić: zapowiadają się historyczne mistrzostwa

– Wasz kraj wielokrotnie sprawdził się jako organizator wielkich siatkarskich imprez i nie mam wątpliwości, że z tegorocznym czempionatem globu będzie podobnie. Widząc zaangażowanie z jakim Polski Związek Piłki Siatkowej przygotowuje tę imprezę, to jestem przekonany, że zapowiada się historyczny czempionat – powiedział Wiceprezydent Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB) Aleksandar Boricic.

W minionym tygodniu stał on na czele delegacji FIVB, która wzięła udział w spotkaniu ze związkowym Komitetem Organizacyjnym FIVB Mistrzostw świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014. Turniej rozpocznie się 30 sierpnia na Stadionie Narodowym, a zakończy 21 września w katowickim Spodku.

– Mecz otwarcia będzie bardzo ważny dla całego turnieju oraz naszej dyscypliny – powiedział Aleksandar Boricić. – Nie mam wątpliwości, że Stadion Narodowy wypełni się do ostatniego miejsca. Zainteresowanie siatkówką w waszym kraju jest ogromne. 62 tysiące widzów na trybunach zrobi imponujące wrażenie. Będzie to znakomita promocja naszej dyscypliny sportu. Jestem przekonany, że będziemy świadkami wielkiego show. FIVB jest bardzo zainteresowana takim sposobem propagowania i popularyzowania siatkówki.

Aleksander Boricić przypomniał, że w 1983 roku rozegrano na słynnej Maracanie mecz Brazylia-ZSRR. Dodajmy, że tym spotkaniu wystąpili m.in. obecny szkoleniowiec „canarinhos” Bernardo Rezende i Wiaczesław Zajcew, ojciec aktualnego reprezentanta Włoch, Ivana. 

Przypomnijmy też, że z dotychczasowych siedemnastu edycji mistrzostw świata mężczyzn, pierwsze dwie rozegrano na otwartych stadionach – w 1949 roku na praskich Stvanicach, a trzy lata później na moskiewskim Dynamie.

– Pomysł rozegrania meczu otwarcia na stadionie uważam za znakomity. Wynik może nie będzie tak istoty w tym spektaklu, ale samo wydarzenie przyniesie wiele dobrego dla siatkówki. Udział reprezentacji Polski i Serbii gwarantuje najwyższy sportowy poziom – powiedział Aleksandar Boricić.

Wiceprezydent FIVB podkreślił, że Polska ma bardzo wysokie miejsce na międzynarodowej arenie. – Wasz profesjonalizm w organizacji imprez został wielokrotnie już dostrzeżony i jest bardzo ceniony w świecie. Wiem jak ważne miejsce pod względem popularności zajmuje siatkówka w Polsce.  – Mamy do Polskiego Związku Piłki Siatkowej pełne zaufanie. Wszystko wskazuje na to, że będzie to turniej wyjątkowy – zakończył wiceprezydent FIVB.

Przypomnijmy, że sprzedaż biletów na FIVB Mistrzostwa świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014 ruszy 7 kwietnia. Mecze będą transmitowane do ponad 200 krajów.

____________________________________________________________________________________________


Bilety na mecze Ligi Światowej 2014

Trwa sprzedaż biletów na mecze Ligi Światowej Polska – Włochy. Pierwszy z nich odbędzie się 13 czerwca w katowickim Spodku, a drugi 15 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie. Dystrybucja biletów prowadzona jest poprzez sieć ticketpro.pl

W czwartek 13 marca 2014 roku o 14.00 rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecze Ligi Światowej Polska – Iran, zaplanowane na 4 i 5 lipca br. w Ergo Arenie. Dystrybucja biletów prowadzona jest poprzez sieć ticketpro.pl


Artykuły z : pzps.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz