sobota, 22 marca 2014

Dziś Jastrzębski Węgiel walczy w Final Four !!! ; Zagumny pomoże kadrze ?

Witajcie :)
Tak dużo się ostatnimi dniami dzieje, że nie mogłam odpuścić posta o naszym Jastrzębskim Węglu, który właśnie dziś bedzie walczył w Finale Four Ligi Mistrzów ! Tym wydarzeniem żyje cała Polska i oczywiście ja również trzymam gorąco kciuki! nie moge ogladac tego meczu.. w TV nie mam kanału, a w necie transmisja bedzie mi się ciąć, ale już uruchamiam stronę z wynikami live :P oto link : http://eurosport.onet.pl/siatkowka/jastrzebski-wegiel-halkbank-ankara/vhrk1

Kolejnym ważnym tematem jest powrót Pawła Zagumnego do kadry. Czy wróci? Sam mówi, że jeśli będzie zdrowy to pomoże. zobaczymy .

________________________________________________________________________________

Jastrzębski Węgiel - Halkbank Ankara

http://eurosport.onet.pl/siatkowka/jastrzebski-wegiel-halkbank-ankara/vhrk1

________________________________________________________________________________


Paweł Zagumny: jeśli będę zdrowy, to pomogę kadrze


– Życzyłbym sobie wygrać mistrzostwo z czwartego miejsca po rundzie zasadniczej. Na razie podchodzimy do tego ze spokojem. Cieszymy się z pucharu, ale czeka nas jeszcze kolejny mecz ćwierćfinałowy z Olsztynem, który musimy wygrać, jeśli chcemy przystąpić do półfinałów. Potem będzie jeszcze przerwa w rozgrywkach, także na razie nie wybiegamy aż tak bardzo do przodu. Czy będziemy czarnym koniem? Zobaczymy - przyznał najlepszy zawodnik turnieju finałowego Pucharu Polski 2014.

– O reprezentacji będę myślał dopiero po zakończeniu sezonu. Tak jesteśmy dogadani z trenerem, że nasze rozmowy wznowimy po lidze i zobaczymy, co z tego wyniknie. Nie podjąłem jeszcze żadnej decyzji. Zobaczymy, jak się sytuacja rozwinie - przyzał popularny "Guma".

– Prowadzimy rozmowy ze Stephanem Antigą od dwóch czy trzech miesięcy. Raz czy dwa razy rozmawialiśmy ze sobą osobiście, a tak to wymieniamy e-maile. Jednak żadnych konkretnych decyzji jeszcze nie podjąłem. Wiadomo, że najmłodszy już nie jestem, a gra w reprezentacji przez pięć miesięcy to jest duże poświęcenie. W kadrze cały czas trzeba trenować na maksa - nie kryje obaw rozgrywający kędzierzyńskiej ZAKSA.

– Jeżeli tylko będę zdrowy i będę się czuł na siłach, to pomogę kadrze, ale w jakim wymiarze, tego jeszcze nie wiem. Na dzień dzisiejszy mogę jedynie powiedzieć tyle, że jak będzie taka potrzeba, to nie odmówię reprezentacji. Z drugiej strony, jeżeli Stephane Antiga nie będzie mnie widział w kadrze, to też nie będę z tego powodu rozpaczał - zakończył Paweł Zagumny.

 Za: "Dziennik Polski"

info : eurosport.onet.pl


Dobra, lece.. TRZYMAM KCIUKI ZA JW !!!!!!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz